Republikové finále žáků 6.-7. tříd v hokejbalu

28.5.2019 |  Pavel Šiktanc

V Praze na Palmovce se konalo republikové finále v hokejbalu, pro žáky 6. - 7. tříd. Kluci ze Sportovky vybojovali skvělé 3. místo.

Deštěm smáčené hřiště v Praze na Palmovce prověřilo kvality a odolnost všech týmů. Naši kluci ukázali, že bojovat umí. Škoda jenom, že předvedená hra nebyla nijak krásná, byl to velký boj a trápilo nás vstřelit branku. I přesto se kluci dokázali probojovat mezi poslední 4 týmy turnaje, kde bohužel v prvním semifinále prohráli s pozdějším vítězem turnaje, Mladou Boleslaví, 0:1. V boji o 3. místo nenechali kluci nic náhodě a dobře předvedenou útočnou hrou porazili soupeře z Prachatic a získali tak 3. místo. Kaňkou na turnaji bylo zranění našeho hráče Pavla Matiunina, na něhož byl faul u mantinelu a Pavel musel jet do nemocnice, ale vše dopadlo v pořádku. Kluci právě pro Pavla vyhráli to 3. místo.