Plavecké štafetové závody

19.2.2018 |  Pavel Šiktanc

V pondělí 19. 2. se konaly plavecké závody základních škola a naši žáci dopadli skvěle.

V pondělí 19.2. 2018 se konaly plavecké štafetové závody základních škol, které pořádala SPORTaS, s.r.o. Tyto závody byly určeny pro žáky I. i II. stupně.

Děti z prvního stupně závodily ve štafetě na 16 x 25 metrů. Tyto závody byly také započítávány do výsledků celoroční sportovní soutěže Krušnohorského šestiboje. Naše děti předvedly, že jsou nejen šikovné na suchu (florbal, atletika, fotbal...), ale také jsou šikovné ve vodě. Ostatní školy jasně porazili a vyhráli s velkým časovým náskokem a upevnili si také vedení v celkovém hodnocení Krušnohorského šestiboje.

Žáci druhého stupně plavali štafetu na 17 x 50 metrů. Závodů se zúčastnilo pouze 5 základních škol Litvínovska. My jsme ve své rozplavbě bojovali s gymnáziem, kterému jsme podlehli o pouhé 2 sekundy. V ostatních rozplavbách už nikdo rychlejší nebyl. V konečném pořadí jsme se skončili na skvělém druhém místě.

Dětem z I. i II. stupně velice gratuluji a děkuji za skvělou reprezentaci školy.