Okresní kolo základních škol ve florbalu

12.12.2021 |  Pavel Šiktanc

Po roční odmlce se konečně uskutečnilo nějaké sportovní klání pro žáky. V Mostě se konalo okr. kolo ve florbalu pro žáky II. stupně. Do turnaje jsme přihlásili všechny kategorie. Škoda, že konkurence nebylo více. Přesto, žáci předvedlí skvělá sportovní představení, obzvláště mladší holky statečně bojovaly s holkami ze starší kategorie. Výsledky:

Ml.žáci - 2. místo (byli druzí o skóre, kdy vstřelili o jednu branku méně než vítězové)

Ml.žákyně - 1. místo (neměly k sobě konkurenci, bojovaly tedy se staršíma holkama a ani v celkovém pořadí by se mezi nima neztratily, byly by na 2. místě)

St. žáci - 1. místo (zasloužené, jednoznačné, bezkonkurenční, kluci dokázali ve všech zápasech svojí dominanci)

St. žákyně - 2. místo (v posledním zápase o celkové umístění dostaly 10 vt. před koncem branku a tak skončily druhé, ale výkony podaly fantastické)