Oblastní kolo ve florbalu

7.12.2023 |  Roman Havlíček

Ve dnech 28. a 29. 11. se ve sportovní hale Koldům konalo oblastní kolo ve Florbalu. Naši žáci se zapojili do všech kategorií 2. st. ZŠ. V kategorii mladších dívek jsme bohužel byli jediní, kteří se přihlásili a bez boje tedy postoupili do okresního kola. V kategorii starších dívek jsem se po vyrovnaném průběhu všech utkání umístili na 3. místě, mladší i starší kluci obsadili po boji ve finále 2. postupové místo na okresní kolo, které se konalo v pátek 02. 12. ve sportovní hale ve Velebudicích.

V okresním kole dosáhli největšího úspěchu naše mladší dívky, které až vlivem skóre nepostoupily do krajského finále a obsadily skvělé 2. místo. Mladší kluci skončili celkově třetí a starší kluci čtvrtí. Nutno podotknout, že systém turnaje a hrací doba nebyla nakloněna objektivnímu soupeření nejlepších škol v okrese. Všem žákům děkujeme za výbornou reprezentaci školy.