Krušnohorský šestiboj - přespolní běh

3.10.2019 |  Pavel Šiktanc

Ve středu, 2.10., byl odstartován již 7. ročník Krušnohorského šestiboje. Na Loučkách se běhal přespolní běh. A jak vše dopadlo??? Přečtěte si níže.

Již 7. ročník Krušnohorského šestiboje byl odstartován ve středu 2.10. Závody v přespolním běhu jsou tradiční zahajovací disciplínou. Letos jsme se jako škola stali také pořadatelskou školou. Závodů se zůčastní pouze žáci 1. stupně, z každého ročníku jedna dívka a jeden chlapec. Běhalo se v areálu Louček, 1. a 2. třída běžela okruh 700 m a 3.-5. třída běžela 2 okruhu - 1400m. Závody byly napínavé a pro nás skončily velkým vítězstvím. Po doběhu všech závodů a součtů bodů za umístění, jsme skončili na 1. místě. Gratuluji a děkuji všem závodníkům ze Sportovky.